Hakkımızda

Hakkımızda

Köy Çobanı doğal ve organik üretim yapan güvenilir çiftçileri bir araya getirerek oluşturduğumuz doğal ve organik ürünler pazarı ile katkı maddeleri kullanılmadan, ev yapımı veya geleneksel yöntemlerle üretilen organik ürünlere kolaylıkla ulaşabilmenizi istiyoruz. Her yöresi birbirinden verimli ülkemizin, yerel üreticilerine ulaşıyor, onları ziyaret ediyor ve üretim çalışmalarını yakından görüyoruz. İşini severek yapan ve sevgisini ürünlerine katan çiftçilerimizi, sizlerin de tanımasına olanak sağlıyoruz. Kendiniz ve aileniz için tükettiğiniz gıdaları güvenle sipariş edebileceğiniz Çiftçiden Eve ile hem sağlıklı besleniyor hem de doğal üretim yapan çiftçilerimize destek oluyoruz. Bu şekilde sizler de bu doğal ortama katılarak, belki de artık bulmakta zorlandığınız ve özlediğiniz bir çok ürünü hayatınıza katabilirsiniz.

Köy Çobanı neden önemli?

Anadolu'da gizli kalan değerlerini canlandırmak ve geleneksel yöntemler ile üretilen organik ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunaktayız. Bu noktada en önemli husus aslında bir önceki nesillerden yediğimiz ürünlerin yapılış şekillerini bir sonraki nesile aktarmaktır. Bunun yanında Türkiye'mizin belli yörelerinde bilinen tadları tüm Türkiye'ye yaymaktır. Tüketici tükettiği gıdanın hangi şartlarda, nasıl  ve nerede üretildiğini bilmesi gerektiğini savunuyoruz. Endüstriyel tarımda maalesef bu mümkün değil ve zaten endüstriyel tarımın böyle bir derdi de yok ve asla da olmayacak. Bu organik pazar ‘da yer almak isteyen her çiftliği ziyaret ediyor ve üreticisini ve tekniklerini yakından tanımaya çalışıyoruz. Üretimine ait sertifikalar, üretim metodu gibi bilgiler yanı sıra fotoğraf ve videolarına sitemizde yer veriyoruz.

Farkımız ne?

Kurulduğumuz günden beri en kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sadece analizleri, denetimleri yapılmış ve belgelendirilmiş Organik  ve doğal ürünlerin satışını yapıyoruz. Mağazamızdaki her ürünü kızımıza seçer gibi seçtik ve müşterilerimize sunduk. 

Bilinçli ve duyarlı müşterilerimiz tarafından çok sevildik, desteklendik, binlerce teşekkür aldık. Ekonomik olarak oldukça zor süreçler yaşadık ancak vazgeçmedik ve ilkelerimizden asla taviz vermedik.